منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
بهينه سازي قالب  بهينه سازي قالب بهينه سازي قالب .

بهينه سازي قالب

بهينه سازي قالب

بهينه سازي قالب در حالت كلي به 3 بخش تقسيم مي شود، تكنيكال، محتوايي و خارجي. در بهينه سازي قالب تكنيكال به معماري سايت و نحوه ي برنامه نويسي آن پرداخته مي شود. در بخش محتوايي چگونگي ورود محتوا در سايت بررسي و آناليز مي شود و فعاليت هايي در جهت اعتبار سايت، شبكه هاي اجتماعي، لينك هاي خارجي، قدمت سايت و سرعت لود در بخش خارجي بهينه سازي قالب انجام مي شود.

در بهينه سازي قالب بايد چارچوبي را در نظر گرفت و براي آن به طور كامل برنامه ريزي كرد، حتي فونت هاي وب سايت نيز در بهينه سازي قالب نقش بسزايي دارد. براي گوگل فونت هاي خاصي قابل قبول است بنابراين انتخاب فونت و لينك مناسب از نكات قابل توجه در بهينه سازي قالب مي باشد. براي قوي تر شدن وب سايت مي توان از HTML5 به صورت بهينه استفاده كرد. در انتخاب تصاوير نيز حتما دقت داشته باشيد از فرمت سازگار و فشرده استفاده كنيد و در تم خود فلش هاي كمتري به كار ببريد، زيرا بسياري از مرورگرها و دستگاه ها به صورت پيش فرض اين فلش ها را پشتيباني نمي كند و اين كار موجب فرار كاربران از سايت شما مي شود.

Ux و UI مناسب در بهينه سازي قالب

يكي از روش هاي موفقيت در بهينه سازي قالب بهره بردن از روان شناسي رنگ مي باشد كه معمولا در كشور ما رعايت نمي شود.

بهينه سازي قالب بدون خطا

قالب سايت بايد براساس فرمت xhtml انجام شود و هيچ خطاي كدنويسي از جهت مكان باز و بسته شدن tagها و نحوه استفاده از دستورات html نداشته باشد. در بهينه سازي قالب اين موضوع براي گوگل خيلي اهميت دارد اگر قالب شما مشكل ساختاري داشته باشد حتي اگر اين خطا و مشكلات در مرورگر ها خودشان را نشان ندهند در بالا آمدن رتبه سايت شما در گوگل تاثير منفي مي گذارد.

كدنويسي قالب بدون استفاده از جدول

در بهينه سازي قالب استفاده نكردن از تگ table يك اصول مهمي است كه بايد رعايت شود. اين كار هم مشكلاتي در طراحي سايت ايجاد مي كند و هم روي چگالي اطلاعات سايت تاثير بد مي گذارد.

استفاده بهينه از css و جاوا اسكريپت

هر اندازه قالب سايت شما سبك تر باشد براي بهينه سازي قالب شما بهتر است. به كاربردن دستورات css در داخل صفحه و به حالت  Inline بزرگ ترين مشكلي است كه طراحان قالب براي سئو سايت ايجاد مي كند. استفاده اشتباه از جاوا اسكريپت لطمه ي خيلي بزرگي به سايت شما وارد مي كند اما استفاده مناسب از آن هم سرعت لود صفحات سايت را افزايش مي دهد و هم از نظر بهينه سازي قالب مفيد است.

http://seoinc.ir/بهينه-سازي-قالب/

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۲۴:۰۸ توسط:رضا راد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :